SKN Idea

    Studenckie Koło Naukowe Psychologii Klinicznej i Neuropsychologii to inicjatywa osób pragnących popularyzować praktyczną wiedzę psychologiczną. Planujemy umożliwić rozwinięcie skrzydeł zarówno fascynatom badań psychologicznych jak i entuzjastom zdobywania bardziej praktycznych kwalifikacji. Nasze koło jest idealnym miejscem, by zapoznać się z psychologią w medycynie, poszerzyć swoje horyzonty i odkryć nowe ścieżki kariery. Dodatkowym atutem koła jest nasz współpraca z innymi ośrodkami akademickimi, spotkania z praktykami, panele dyskusyjne oraz wykłady ciekawych gości.
    Nasze Koło powstało w listopadzie 2015 roku i szybko rozpoczęło aktywną działalność. Od momentu założenia organizujemy comiesięczne spotkania łączące wykłady gościnne z autorskimi pracami członków poszerzające naszą wiedzę.
    Zrealizowaliśmy również cykl spotkań "Psychologia Filmami w Żarty Żartami" który mial na celu destygmtyzacje chorób psychicznych, co staraliśmy się osiągnąć poprzez otwarte spotkania i rozmowę na temat zaburzeń psychicznych bazując na wcześniej obejrzanym filmie. Wśród obejrzanych przez nas pozycji znalazły się takie filmy jak "Rambo" czy "Musimy porozmawiać o Kevinie", co pozwoliło zwiększyć świadomość ludzi na temat zaburzeń psychicznych i walczyć z negatynymi i krzywdzącymi stereoptypami.
    Członkowie naszego Koła prowadzą również autorskie badania naukowe

Więcej informacji wkrótce

o Nas